Terminarz rozgrywek ligi:
LUBLINIEC: E2 ORLIK (RW) " KSSE MLF-U10 "
Turniej 1 w dniach 07-01-2023/08-01-2023
1 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-07 |
08:00 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
2 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-07 |
08:15 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
3 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-07 |
08:30 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
4 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-07 |
08:45 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
5 |
MLKS WOŹNIKI |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-07 |
09:00 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
6 |
LKS POKÓJ SADÓW |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-07 |
09:15 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
7 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-07 |
09:30 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
8 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-07 |
09:45 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
9 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-07 |
10:00 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
10 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-07 |
10:15 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
11 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-07 |
10:30 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
12 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-07 |
10:45 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
13 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-07 |
11:00 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
14 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-07 |
11:15 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
|
Turniej 2 w dniach 14-01-2023/15-01-2023 |
|
|
|
|
|
15 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-14 |
08:00 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
16 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-14 |
08:15 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
17 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-14 |
08:30 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
18 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-14 |
08:45 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
19 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-14 |
09:00 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
20 |
LKS POKÓJ SADÓW |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-14 |
09:15 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
21 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-14 |
09:30 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
22 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-14 |
09:45 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
23 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-14 |
10:00 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
24 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-14 |
10:15 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
25 |
LKS POKÓJ SADÓW |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-14 |
10:30 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
26 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-14 |
10:45 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
27 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-14 |
11:00 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
28 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-14 |
11:15 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
Turniej 3 w dniach 21-01-2023/22-01-2023
1 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-22 |
08:00 |
Herby, Katowicka 6 |
|
2 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-22 |
08:15 |
Herby, Katowicka 6 |
|
3 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-22 |
08:30 |
Herby, Katowicka 6 |
|
4 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-22 |
08:45 |
Herby, Katowicka 6 |
|
5 |
MLKS WOŹNIKI |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-22 |
09:00 |
Herby, Katowicka 6 |
|
6 |
LKS POKÓJ SADÓW |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-22 |
09:15 |
Herby, Katowicka 6 |
|
7 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-22 |
09:30 |
Herby, Katowicka 6 |
|
8 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-22 |
09:45 |
Herby, Katowicka 6 |
|
9 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-22 |
10:00 |
Herby, Katowicka 6 |
|
10 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-22 |
10:15 |
Herby, Katowicka 6 |
|
11 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-22 |
10:30 |
Herby, Katowicka 6 |
|
12 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-22 |
10:45 |
Herby, Katowicka 6 |
|
13 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-22 |
11:00 |
Herby, Katowicka 6 |
|
14 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-22 |
11:15 |
Herby, Katowicka 6 |
|
|
Turniej 4 w dniach 28-01-2023/29-01-2023 |
|
|
|
|
|
15 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-29 |
08:00 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
16 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-29 |
08:15 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
17 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-29 |
08:30 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
18 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-29 |
08:45 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
19 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-29 |
09:00 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
20 |
LKS POKÓJ SADÓW |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-29 |
09:15 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
21 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-29 |
09:30 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
22 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS POKÓJ SADÓW |
2023-01-29 |
09:45 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
23 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-29 |
10:00 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
24 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-29 |
10:15 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
25 |
LKS POKÓJ SADÓW |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-29 |
10:30 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
26 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-29 |
10:45 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
27 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-29 |
11:00 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|
28 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-29 |
11:15 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
Terminarz rozgrywek ligi: LUBLINIEC:
D2 MŁODZIK (RW) "KSSE MLF ŚL.ZPN.U12"
Turniej 1 w dniach 07-01-2023/08-01-2023
1 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-07 |
12:00 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
2 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-07 |
12:11 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
3 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-07 |
12:22 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
4 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-07 |
12:33 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
5 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-07 |
12:44 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
6 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-07 |
12:55 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
7 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-07 |
13:06 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
8 |
KS UNIA KALETY |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-07 |
13:17 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
9 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-07 |
13:28 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
10 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-07 |
13:39 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
11 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-07 |
13:50 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
12 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-07 |
14:01 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
13 |
MLKS WOŹNIKI |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-07 |
14:12 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
14 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-07 |
14:23 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
15 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-07 |
14:34 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
16 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-07 |
14:45 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
17 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-07 |
14:56 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
18 |
KS UNIA KALETY |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-07 |
15:07 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
19 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-07 |
15:18 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
20 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-07 |
15:29 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
21 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-07 |
15:40 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
22 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-07 |
15:51 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
23 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-07 |
16:02 |
Woźniki, Florianek 4 |
|
|
Turniej 2 w dniach 14-01-2023/15-01-2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-14 |
12:00 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
25 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-14 |
12:11 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
26 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-14 |
12:22 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
27 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-14 |
12:33 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
28 |
KS UNIA KALETY |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-14 |
12:44 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
29 |
MLKS WOŹNIKI |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-14 |
12:55 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
30 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-14 |
13:06 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
31 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-14 |
13:17 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
32 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-14 |
13:28 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
33 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-14 |
13:39 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
34 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-14 |
13:50 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
35 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-14 |
14:01 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
36 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-14 |
14:12 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
37 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-14 |
14:23 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
38 |
KS UNIA KALETY |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-14 |
14:34 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
39 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-14 |
14:45 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
40 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-14 |
14:56 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
41 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-14 |
15:07 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
42 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-14 |
15:18 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
43 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-14 |
15:29 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
44 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-14 |
15:40 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
|
45 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-14 |
15:51 |
Krupski Młyn, Główna 4 A |
Turniej 3 w dniach 21-01-2023/22-01-2023
1 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-22 |
12:00 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
2 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-22 |
12:11 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
3 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-22 |
12:22 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
4 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-22 |
12:33 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
5 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-22 |
12:44 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
6 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-22 |
12:55 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
7 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-22 |
13:06 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
8 |
KS UNIA KALETY |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-22 |
13:17 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
9 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-22 |
13:28 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
10 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-22 |
13:39 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
11 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-22 |
13:50 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
12 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-22 |
14:01 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
13 |
MLKS WOŹNIKI |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-22 |
14:12 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
14 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-22 |
14:23 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
15 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-22 |
14:34 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
16 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-22 |
14:45 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
17 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-22 |
14:56 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
18 |
KS UNIA KALETY |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-22 |
15:07 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
19 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-22 |
15:18 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
20 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-22 |
15:29 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
21 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-22 |
15:40 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
22 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-22 |
15:51 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
23 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-22 |
16:02 |
Herby, Katowicka 6 |
|
||
|
Turniej 4 w dniach 28-01-2023/29-01-2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-29 |
12:00 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
25 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-29 |
12:11 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
26 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-29 |
12:22 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
27 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-29 |
12:33 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
28 |
KS UNIA KALETY |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-29 |
12:44 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
29 |
MLKS WOŹNIKI |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-29 |
12:55 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
30 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-29 |
13:06 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
31 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-29 |
13:17 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
32 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-29 |
13:28 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
33 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-29 |
13:39 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
34 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-29 |
13:50 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
35 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-29 |
14:01 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
36 |
MLKS WOŹNIKI |
- LKS SPARTA LUBLINIEC |
2023-01-29 |
14:12 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
37 |
KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
- LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
2023-01-29 |
14:23 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
38 |
KS UNIA KALETY |
- LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
2023-01-29 |
14:34 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
39 |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
- UKS HERKULES KOCHANOWICE |
2023-01-29 |
14:45 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
40 |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
- UKS APN GMINA TWORÓG |
2023-01-29 |
14:56 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
41 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
- LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
2023-01-29 |
15:07 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
42 |
UKS HERKULES KOCHANOWICE |
- LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
2023-01-29 |
15:18 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
43 |
UKS APN GMINA TWORÓG |
- KS UNIA KALETY |
2023-01-29 |
15:29 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
44 |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
- MLKS WOŹNIKI |
2023-01-29 |
15:40 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||
45 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
- KS NITRON KRUPSKI MŁYN Akademia Piłkarska |
2023-01-29 |
15:51 |
Pawonków, Zawadzkiego 66 |
|||