Lubliniec: Klasa B "KEEZA"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS RYBAK CIASNA 13 36 12 0 1 52:15
2 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 13 33 11 0 2 53:12
3 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 13 28 9 1 3 39:22
4 LKS ROZWÓJ OLSZYNA 13 27 9 0 4 61:27
5 LKS UNIA LUBECKO 13 21 6 3 4 26:26
6 LKS BŁĘKITNI HERBY 13 19 6 1 6 46:43
7 LKS ŻWIREX HADRA 13 19 6 1 6 29:26
8 LKS PROMIEŃ GLINICA II 13 16 4 4 5 32:30
9 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 13 15 5 0 8 31:48
10 LKS WIERZBIE 13 15 5 0 8 24:37
11 LKS DRAGON RUSINOWICE 13 13 4 1 8 24:38
12 LKS LISWARTA LISÓW II 13 11 3 2 8 30:44
13 LKS PŁOMIEŃ BOROWE 13 11 3 2 8 27:41
14 KS ZIELONI ZBOROWSKIE 13 1 0 1 12 10:75
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:5
2020-11-07/14:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS WIERZBIE 6:0
2020-11-08/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS RYBAK CIASNA 1:2
2020-11-08/14:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 3:2
2020-11-08/14:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:7
2020-11-08/14:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS LISWARTA LISÓW II 2:1
2020-11-08/14:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ŻWIREX HADRA 1:8
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:5
2020-11-07/14:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS WIERZBIE 6:0
2020-11-08/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS RYBAK CIASNA 1:2
2020-11-08/14:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 3:2
2020-11-08/14:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:7
2020-11-08/14:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS LISWARTA LISÓW II 2:1
2020-11-08/14:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ŻWIREX HADRA 1:8
Kolejka nr 12
2020-10-24/15:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS BŁĘKITNI HERBY 1:3
2020-10-24/15:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS UNIA LUBECKO 2:0
2020-10-24/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 11:1
2020-10-25/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 3:0
2020-10-25/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 2:6
2020-10-25/15:00 LKS WIERZBIE - LKS DRAGON RUSINOWICE 3:7
2020-10-25/15:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS PROMIEŃ GLINICA II 4:3
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 3:2
2020-10-18/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 3:2
2020-10-18/15:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS RYBAK CIASNA 1:7
2020-10-18/15:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ŻWIREX HADRA 0:3
2020-10-31/11:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 13:1
2020-11-11/13:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS WIERZBIE 3:2
2020-11-15/13:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS LISWARTA LISÓW II 4:4
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS UNIA LUBECKO 2:3
2020-10-10/15:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS PROMIEŃ GLINICA II 3:0
2020-10-11/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS BŁĘKITNI HERBY 3:7
2020-10-11/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 3:1
2020-10-11/15:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS DRAGON RUSINOWICE 0:2
2020-10-11/15:00 LKS WIERZBIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 3:1
2020-10-11/15:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 3:2
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS LISWARTA LISÓW II 6:0
2020-10-03/15:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS BŁĘKITNI HERBY 5:2
2020-10-04/11:00 LKS UNIA LUBECKO - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 1:1
2020-10-04/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ŻWIREX HADRA 3:0
2020-10-04/15:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 2:4
2020-10-04/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS WIERZBIE 5:2
2020-10-31/14:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 6:2
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS UNIA LUBECKO 1:0
2020-09-26/16:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS PROMIEŃ GLINICA II 2:2
2020-09-26/16:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 5:2
2020-09-27/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS DRAGON RUSINOWICE 3:0
2020-09-27/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS RYBAK CIASNA 1:6
2020-09-27/12:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 1:6
2020-09-27/16:00 LKS WIERZBIE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 1:3
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS WIERZBIE 2:3
2020-09-19/16:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS DRAGON RUSINOWICE 3:3
2020-09-20/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 4:4
2020-09-20/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS BŁĘKITNI HERBY 3:1
2020-09-20/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:1
2020-09-20/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ŻWIREX HADRA 1:3
2020-09-20/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:0
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS UNIA LUBECKO 3:4
2020-09-12/16:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:1
2020-09-12/16:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:4
2020-09-12/16:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS LISWARTA LISÓW II 3:0
2020-09-13/16:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 1:3
2020-09-13/16:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 1:7
2020-09-13/16:00 LKS WIERZBIE - LKS RYBAK CIASNA 0:3
Kolejka nr 5
2020-09-05/16:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 8:0
2020-09-05/16:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:0
2020-09-06/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS WIERZBIE 0:2
2020-09-06/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS UNIA LUBECKO 1:1
2020-09-06/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŻWIREX HADRA 5:0
2020-09-06/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS BŁĘKITNI HERBY 7:4
2020-09-06/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS DRAGON RUSINOWICE 1:0
Kolejka nr 4
2020-08-29/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:0
2020-08-29/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 2:5
2020-08-29/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS LISWARTA LISÓW II 3:1
2020-08-30/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 1:2
2020-08-30/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:1
2020-08-30/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS RYBAK CIASNA 2:6
2020-08-30/17:00 LKS WIERZBIE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:3
Kolejka nr 3
2020-08-22/15:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS ŻWIREX HADRA 0:3
2020-08-22/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS DRAGON RUSINOWICE 6:2
2020-08-23/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:1
2020-08-23/11:30 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 6:2
2020-08-23/17:00 LKS WIERZBIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 1:2
2020-08-23/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS BŁĘKITNI HERBY 4:0
2020-08-23/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS UNIA LUBECKO 1:3
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS LISWARTA LISÓW II 5:2
2020-08-16/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:1
2020-08-16/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 5:0
2020-08-16/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 4:5
2020-08-16/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS RYBAK CIASNA 1:2
2020-08-16/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 1:6
2020-08-16/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS WIERZBIE 1:2
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 3:2
2020-08-09/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2020-08-09/17:00 LKS WIERZBIE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 5:1
2020-08-09/17:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS BŁĘKITNI HERBY 11:1
2020-08-09/17:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS DRAGON RUSINOWICE 6:1
2020-08-09/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS UNIA LUBECKO 4:1
2020-08-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 3:2
Kolejka nr 18
2021-04-24/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2021-04-24/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
2021-04-25/17:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2021-04-25/17:00 LKS WIERZBIE - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2021-04-25/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS RYBAK CIASNA -:-
2021-04-25/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
2021-04-25/17:00 LKS UNIA LUBECKO - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
Kolejka nr 19
2021-05-02/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2021-05-02/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2021-05-02/17:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
2021-05-02/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-
2021-05-02/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS ŻWIREX HADRA -:-
2021-05-02/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS WIERZBIE -:-
2021-05-02/17:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
Kolejka nr 20
2021-05-08/17:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS RYBAK CIASNA -:-
2021-05-08/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2021-05-08/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS UNIA LUBECKO -:-
2021-05-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2021-05-09/17:00 LKS WIERZBIE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
2021-05-09/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2021-05-09/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
Kolejka nr 21
2021-05-15/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2021-05-16/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-
2021-05-16/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
2021-05-16/17:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS ŻWIREX HADRA -:-
2021-05-16/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS WIERZBIE -:-
2021-05-16/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2021-05-16/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
Kolejka nr 22
2021-05-22/17:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2021-05-22/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2021-05-23/17:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS RYBAK CIASNA -:-
2021-05-23/17:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
2021-05-23/17:00 LKS WIERZBIE - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
2021-05-23/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2021-05-23/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS UNIA LUBECKO -:-
Kolejka nr 23
2021-05-29/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2021-05-29/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-
2021-05-30/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS WIERZBIE -:-
2021-05-30/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS ŻWIREX HADRA -:-
2021-05-30/17:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2021-05-30/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2021-05-30/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS RYBAK CIASNA -:-
Kolejka nr 24
2021-06-05/17:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2021-06-06/17:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
2021-06-06/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2021-06-06/17:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
2021-06-06/17:00 LKS WIERZBIE - LKS UNIA LUBECKO -:-
2021-06-06/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2021-06-06/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
Kolejka nr 25
2021-06-12/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS ŻWIREX HADRA -:-
2021-06-12/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS WIERZBIE -:-
2021-06-13/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2021-06-13/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2021-06-13/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2021-06-13/17:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS RYBAK CIASNA -:-
2021-06-13/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
Kolejka nr 26
2021-06-19/17:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2021-06-20/17:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2021-06-20/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
2021-06-20/17:00 LKS RYBAK CIASNA - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2021-06-20/17:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS UNIA LUBECKO -:-
2021-06-20/17:00 LKS WIERZBIE - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
2021-06-20/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-