Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS SPARTA LUBLINIEC | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 70:10 |
2 | LKS PROMIEŃ GLINICA | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 52:26 |
3 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 27:15 |
4 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 38:27 |
5 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 32:36 |
6 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 29:30 |
7 | LKS SPARTA TWORÓG | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 28:25 |
8 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 42:52 |
9 | LKS LISWARTA LISÓW | 14 | 18 | 4 | 6 | 4 | 28:27 |
10 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 28:37 |
11 | LKS RUCH KOCHANOWICE | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 21:48 |
12 | LKS HURAGAN JEZIORO | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 30:46 |
13 | LKS RYBAK CIASNA | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 17:34 |
14 | KS UNIA LISOWICE | 14 | 7 | 1 | 4 | 9 | 19:48 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 2:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS RYBAK CIASNA | 1:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 3:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 7:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS LISWARTA LISÓW | 1:1 |
2024-03-17/14:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 1:4 |
2024-03-17/15:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 2:10 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 2:0 |
2024-03-16/15:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS RYBAK CIASNA | 1:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 3:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 7:1 |
2024-03-16/15:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS LISWARTA LISÓW | 1:1 |
2024-03-17/14:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 1:4 |
2024-03-17/15:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 2:10 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/13:30 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 0:2 |
2023-11-04/13:30 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 1:2 |
2023-11-04/13:30 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 2:1 |
2023-11-04/13:30 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS RYBAK CIASNA | 1:4 |
2023-11-04/13:30 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 0:3 |
2023-11-05/13:30 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS LISWARTA LISÓW | 1:1 |
2023-11-05/13:30 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 1:2 |
2023-10-28/14:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 3:2 |
2023-10-28/14:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | KS UNIA LISOWICE | 7:0 |
2023-10-28/14:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 2:3 |
2023-10-28/18:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 3:4 |
2023-10-29/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS SPARTA TWORÓG | 4:3 |
2023-10-29/14:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 0:4 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 2:4 |
2023-10-21/15:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 0:10 |
2023-10-21/15:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 1:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 3:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 2:1 |
2023-10-22/15:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 3:4 |
2023-10-22/15:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS RYBAK CIASNA | 4:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 1:4 |
2023-10-14/15:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | KS UNIA LISOWICE | 6:0 |
2023-10-14/15:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS LISWARTA LISÓW | 0:1 |
2023-10-14/15:09 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:0 |
2023-10-15/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 2:3 |
2023-10-15/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 2:1 |
2023-10-15/14:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS SPARTA TWORÓG | 0:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 4:0 |
2023-10-07/15:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 1:1 |
2023-10-07/15:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 2:3 |
2023-10-07/15:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 7:3 |
2023-10-08/15:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS RYBAK CIASNA | 1:3 |
2023-10-08/15:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 4:4 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 4:1 |
2023-09-30/16:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 1:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS SPARTA TWORÓG | 1:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS LISWARTA LISÓW | 3:3 |
2023-10-01/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | KS UNIA LISOWICE | 5:1 |
2023-10-01/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 0:5 |
2023-10-01/15:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 1:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/15:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS RYBAK CIASNA | 3:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 7:0 |
2023-09-23/16:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 3:4 |
2023-09-23/16:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:1 |
2023-09-24/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 0:2 |
2023-09-24/16:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 1:5 |
2023-09-24/16:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 3:8 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS SPARTA TWORÓG | 3:6 |
2023-09-16/16:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 4:3 |
2023-09-17/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS LISWARTA LISÓW | 2:2 |
2023-09-17/16:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 5:0 |
2023-09-17/16:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | KS UNIA LISOWICE | 2:2 |
2023-09-17/16:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 0:3 |
2023-09-17/16:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 4:3 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/16:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 2:4 |
2023-09-09/16:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 3:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:4 |
2023-09-09/16:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 2:0 |
2023-09-09/17:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS RYBAK CIASNA | 1:1 |
2023-09-10/16:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 3:1 |
2023-09-10/16:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 2:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 1:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 3:3 |
2023-09-02/16:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS LISWARTA LISÓW | 3:0 |
2023-09-02/16:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 1:5 |
2023-09-03/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 4:3 |
2023-09-03/16:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | KS UNIA LISOWICE | 4:0 |
2023-09-03/16:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 3:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 7:1 |
2023-08-26/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS SPARTA TWORÓG | 4:1 |
2023-08-27/13:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 0:4 |
2023-08-27/16:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 2:4 |
2023-08-27/16:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 3:6 |
2023-08-27/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 0:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 3:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | 1:1 |
2023-08-19/17:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS HURAGAN JEZIORO | 2:2 |
2023-08-19/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | 2:1 |
2023-08-19/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | 1:0 |
2023-08-20/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS RYBAK CIASNA | 5:1 |
2023-08-20/16:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | 2:2 |
2023-08-20/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS LISWARTA LISÓW | 5:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/16:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | 2:2 |
2023-08-12/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | 0:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | 6:2 |
2023-08-13/13:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | 0:5 |
2023-08-13/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 2:3 |
2023-08-13/17:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | KS UNIA LISOWICE | 2:2 |
2023-11-11/13:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS SPARTA TWORÓG | 2:2 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:30 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | -:- |
2024-03-23/15:30 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | -:- |
2024-03-24/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | -:- |
2024-03-24/15:30 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS RYBAK CIASNA | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS LISWARTA LISÓW | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS HURAGAN JEZIORO | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS RYBAK CIASNA | -:- |
2024-04-14/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | -:- |
2024-04-14/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS LISWARTA LISÓW | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS HURAGAN JEZIORO | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS RYBAK CIASNA | -:- |
2024-04-28/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | -:- |
2024-04-28/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | -:- |
2024-05-05/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS HURAGAN JEZIORO | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS LISWARTA LISÓW | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS RYBAK CIASNA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | -:- |
2024-05-12/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | -:- |
2024-05-12/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS HURAGAN JEZIORO | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | -:- |
2024-05-19/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS LISWARTA LISÓW | -:- |
2024-05-19/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
2024-05-19/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS RYBAK CIASNA | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-05-26/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | -:- |
2024-05-26/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS LISWARTA LISÓW | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS HURAGAN JEZIORO | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | -:- |
2024-06-02/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
2024-06-02/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | -:- |
2024-06-02/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | - | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | - | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS PROMIEŃ GLINICA | - | LKS RYBAK CIASNA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | - | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS SPARTA TWORÓG | - | LKS RUCH KOCHANOWICE | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS UNIA LISOWICE | - | LKS SPARTA LUBLINIEC | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS HURAGAN JEZIORO | - | LKS LISWARTA LISÓW | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ | - | LKS HURAGAN JEZIORO | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS LISWARTA LISÓW | - | KS UNIA LISOWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS SPARTA LUBLINIEC | - | LKS SPARTA TWORÓG | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS ROZWÓJ OLSZYNA | - | LKS PROMIEŃ GLINICA | -:- |
2024-06-16/11:00 | LKS RUCH KOCHANOWICE | - | LKS ORZEŁ PAWONKÓW | -:- |
2024-06-16/11:00 | LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA | - | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | -:- |
2024-06-16/17:00 | LKS RYBAK CIASNA | - | LKS VICTORIA STRZEBIŃ | -:- |