Podokręg

#DzielSięWiedzą - webinar Co zrobić ze sobą w czasach pandemii

24/04/2020 22:24

Mając na uwadze wyjątkową sytuację związaną z COVID-19 Komisja Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wyszła naprzeciw sytuacji i zaprasza na kolejny webinar.


Ponieważ pierwsze spotkanie, w którym Mateusz Gawełczyk i Bartłomiej Dorożyński mówili o żywieniu i nawadnianiu w dniu meczowym oraz zaprezentowali protokół regeneracji po meczu TUTAJ:  https://www.facebook.com/slaskizpn/videos/606082446788886/ cieszyło się zainteresowaniem, to postanowiliśmy kontynuować tę formę internetowego seminarium.

W dniu 29 kwietnia o godzinie 18.00  zapraszamy rodziców, zawodników oraz ich trenerów na nasz drugi webinar pod hasłem: Co zrobić ze sobą w czasach pandemii? Praktyczne wskazówki dla rodziców, zawodników oraz trenerów.

Webinar odbędzie się na profilu Facebook Śląskiego Związku Piłki Nożnej  https://www.facebook.com/events/223158715782456/, a prowadzącym będzie Grzegorz Więcław - psycholog sportu - absolwent wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia).

Serdecznie zapraszamy i informujemy, że podczas relacji będzie możliwość zadawania pytań.

#ZostańWDomu #DzielSięWiedzą #SiłaRegionu