Podokręg

Śląska Akademia Piłkarska we wtorki w Woli i w środy w Toszku

15/10/2020 12:30

Po pierwszych treningach przychodzi czas na ciąg dalszy zajęć prowadzonych w ramach pilotażu Śląskiej Akademii Piłkarskiej, której celem jest wyrównanie szans zawodniczek i zawodników z rocznika 2010 z małych ośrodków szkoleniowych poprzez dostęp do profesjonalnego treningu.


Przypominamy, że udział w projekcie jest BEZPŁATNY i pozwoli na zwiększenie umiejętności piłkarskich oraz rozwój dzieci w kategorii U11, na płaszczyźnie inteligencji i rozumienia gry.
Założeniem projektu jest także edukacja lokalnego środowiska piłkarskiego – trenerów i rodziców.

Na boisku Orlik w Woli (ul. Pszczyńska 7) w każdy wtorek od 20 października zaczynając, w godzinach od 17.00 do 18.30 trenować będą: Adam Noras, Szymon Kotyrba (GTS Bojszowy), Paweł Tomala, Kacper Kozłowski, Oskar Rom, Wiktor Twardziak (UKS SPS Wola), Mikołaj Mzyk, Patryk Borgieł (LKS Frydek), Adrian Liszka, Nikodem Utrata, Filip Stalmach, Bartek Stanowski (Znicz Jankowice), Nikodem Minkiewicz, Franciszek Trela, Patryk Dzida, Arkadiusz Wojciech (LKS Rudołtowice-Ćwiklice).

Natomiast na boisku Orlik w Toszku (ul. Mickiewicza 7) w każdą środę od 21 października zaczynając, w godzinach od 17.30 do 19.00 trenować będą: Miłosz Wandasiewicz, Mateusz Lesiak, Kacper Parydla, Marcel Bieniek (AF Pyskowice), Nikodem Jaksik, Wiktor Kusz, Mateusz Ziaja, Filip Kaczorek (Toszecka AP), Artur Lembowicz (Naprzód Poniszowice) i Marta Szczygieł (Drama Kamieniec).

Udział w programie jest DOBROWOLNY i możliwy tylko w przypadku podpisania przez zawodnika i opiekuna prawnego REGULAMINU, PRZEPISÓW RODO ORAZ PRZEDSTAWIENIA przed każdym treningiem OŚWIADCZENIA COVID-19 (poniżej do pobrania).

W związku z epidemią każdy z powołanych zawodników winien być wyposażony w maseczkę ochronną, która może być zdjęta po przybyciu do szatni. W momencie opuszczenia szatni po zakończeniu konsultacji każdy z zawodników winien ponownie ubrać maseczkę. Ponadto uczestniczący w treningu zawodnicy powinni posiadać własny napój bądź bidon, który ma służyć tylko właścicielowi. Zawodnicy przychodzą na zajęcia wyposażeni w sprzęt piłkarski to znaczy ubranie odpowiednie do pogody, buty na sztuczną trawę, ochraniacze.

Zawodnicy ich rodzice oraz kluby o powołaniach i szczegółach zajęć powiadomieni zostaną pocztą elektroniczną.  W razie pytań dotyczących projektu prosimy o kontakt z Trenerem Koordynatorem Śląskiego Związku Piłki Nożnej Damianem Galeją – email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 602-843-361.

#KopalniaTalentów #ŚlaskaAkademiaPiłkarska #DążymyDoMistrzostwa